O Firmie

Zakład kamieniarski Emil w Stargardzie jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, prowadzimy swą działalność od 1983 roku. Dzięki przekazywanej wiedzy naszym atutem jest doświadczenie i profesjonalizm.

Firma istnieje od ponad 35 lat. Powstała w oparciu o szerokie i długoletnie doświadczenia związane z branżą kamieniarską.

Posiadamy wykwalifikowaną, profesjonalną kadrę pracowniczą i odpowiednio przystosowany park maszynowy. Pozwala on realizować indywidualne zamówienia klientów, którym możemy sprostać a także spełnić wszystkie oczekiwania klientów przy nietypowych zamówieniach Realizujemy projekty indywidualne o bardzo wyszukanych gustach jak również posiadamy szeroką bazę wzorów i wykończeń nagrobków własnego projektu. Swoim doświadczeniem doradzamy klientom w bardzo wyszukany sposób. Nasza oferta obejmuje kamienie z całego świata jak również granity polskie. Cenimy estetykę i dokładność w czym wzbudzamy zaufanie w powierzonych nam zamówieniach. Terminowość jest naszą istotną zaletą a dbałość o szczegóły wywołuje większe uznanie w oczach naszego klienta.

Emil Kamieniarstwo